iOS: Pomoc i FAQ Rozmówki turystyczne

Zakup samodzielnej aplikacji nie jest możliwy, ale istnieje możliwość wypróbowania, za darmo i niezobowiązująco, jak aplikacja działa i co zawiera. Potem bezpośrednio z tej aplikacji można zakupić pojedyńcze rozmówki turystyczne lub cenowo bardziej przystępny cały komplet. Apple® to zakup bezpośrednio z aplikacji jak „In-App Purchase“ (więcej na http://www.apple.com/support).
Nie. W aplikacji przy każdej rozmówce podana jest jej cena, jak również rzeczywista cena całego kompletu. Decyzja o tym, czy użytkownik zakupi pojedyńcze języki lub cenowo korzystniejszy komplet wszystkich rozmówek turystycznych, zależy tylko od niego samego. Na cenę komletu nie mają wpływu wcześniej zakupione pojedyncze języki. Apple nie umożliwia dynamicznej adaptacji cen.
Tak. Proszę zainstalować aplikację na swoim iPad i w „Ustawienia“ aplikacji w sekcji „Serwis“ proszę kliknąć na pozycję „Przywróć zakupione języki“. Proszę posłużyć się takim samym Apple ID, które było wykorzystane przy zakupie na iPhone. Apple nie umożliwia kilkukrotnego zakupienia takiej samej aplikacji lub jej części.
W „Ustawienia“ aplikacji w sekcji „Serwis“ proszę kliknąć na pozycję „Przywróć zakupione języki“. Proszę użyć takiego samego Apple ID, jakie było wykorzystane przy zakupie.

Jeśli tylko potrzebujecie pomocy, odeślijcie e-mail na pomoc dla klientów bezpośrednio z aplikacji Rozmówki turystyczne (O aplikacji - Pomoc). Jeśli nie będzie to możliwe, możecie skorzystać z następującego formularza:

Wyślij