• Traveling slide
  Rozmówki turystyczne
  Użycie języków obcych we wszystkich krajach
  • 22 języki
  • 31 tematów
  • 600 zdań
  Rozmówki turystyczne
 • 22 języki
  Rozmówki turystyczne pomogą Wam porozumieć się w każdym zakątku świata
  Nie potrzebujecie już żadnych poradników turystycznych ani słowników.
770
unikatowych słów
30
minut nagrań
1301777
pobrań ogółem

Wyjeżdżacie za granicę na urlop lub w podróż służbową i nie znacie języka kraju, do którego jedziecie? Obcujecie z nieznanym środowiskiem, jednakże musicie wykonywać codzienne czynności, np: pójść na zakupy, zjeść posiłek w restauracji, znaleźć nocleg, wypożyczyć samochód lub wieczorem iść do jakiegoś lokalu. Właśnie dlatego Rozmówki turystyczne są nieodzownym pomocnikiem we wszystkich krajach, których językami nie władacie.

Komunikacja w języku angielskim przebiega prawie w 89 krajach, w języku niemieckim w 10 a we włoskim prawie w 7. Rozmówki turystyczne pomogą Wam porozumieć się w każdym zakątku świata. W dodatku lokalnym mieszkańcom sprawi dużą przyjemność, jeśli chociaż postaracie się konwersować z nimi w ich rodzimym języku.

Komplet Rozmówek turystycznych zawiera 22 języki w formie najczęściej używanych fraz. Nie potrzebujecie już żadnych poradników turystycznych ani słowników.

ZA DARMO i niezobowiązujaco wypróbujcie, jak działa aplikacja i co właściwie zawieraja. Kiedy będziecie chcieli, starczy bezpośrednio z aplikacji kupić nagrania dźwiękowe z językami przez Was wybranymi lub cały komplet rozmówek turystycznych we wszystkich językach.

App Store Windows Store Google Play