iOS: Destek ve SSS

Tek uygulamaları satın almak mümkün değildir, ancak ücretsiz ve yükümlülük olmaksızın uygulamanın nasıl çalıştığını deneyip ve ne içerdiğini öğrenebilisiniz. Daha sonra doğrudan bu ücretsiz uygulamadan tek seyahat konuşmaları veya ekonomik olarak avantajlı komple bir paket satın alabilirsiniz. Apple® her satın almayı "In-App Purchase" olarak izler (daha ayrıntılı bilgi için http://www.apple.com/support/).
Hayır. Uygulama içinde, her konuşma kendi fiyati ile ve komple paketinin cari fiyatı ile yazılıdır. Her kullanıcı, tek dili mi yoksa ekonomik olarak avantajlı tam Seyahat konuşma kılavuzu paketini mi satın almak istiyor karar vermelidir. Komple paket fiyatı daha önce satın alınan tek dil fiyatından etkilenmez. Apple, kayan bir fiyat ölçeği kullanmaz.
Evet. IPad’inize uygulamayı yükleyin ve uygulama için Ayarlar içinde Hizmeti eylemleri bölümünde Satın alınan dillerde geri yükleme öğesinin üzerine tıklayın. IPhone’da satın almak için kullanılan aynı Apple kimliği gereklidir. Apple, aynı uygulamanın yada bir kısmının birden fazla kez satın alınmasına izin vermez.
Uygulama için Ayarlar içinde Hizmeti eylemleri bölümünde Satın alınan dillerde geri yükleme öğesinin üzerine tıklayın Bu, satın almakta daha önce kullanılan aynı Apple kimliğini gerektirir.

Müşteri destek birimimiz ile iletişime geçmek istediğiniz durumda, doğrudan Seyahat konuşma kılavuzu uygulaması içinden e-posta gönderiniz (Hakkında – Destek). Bunun mümkün olmaması halinde, aşağıdaki formu kullanabilirsiniz:

Gönder