Podpora

Podpora pro operační systém iOS

Samostatně si aplikaci zakoupit nemůžete, ale můžete si ZDARMA a nezávazně vyzkoušet, jak aplikace funguje a co vše obsahuje. Poté si přímo z této aplikace zakoupíte jednotlivé konverzace na cesty, nebo cenově výhodnější celý komplet. Apple® takovýto nákup přímo z aplikace označuje jako „In-App Purchase“ (více na http://www.apple.com/support/).
Ne. V aplikaci je u každé konverzace na cesty uvedena její cena a současně cena za celý komplet. Je na rozhodnutí každého uživatele, jestli si zakoupí jednotlivé jazyky nebo cenově výhodnější komplet všech konverzací na cesty. Na cenu kompletu tedy nemají vliv již dříve zakoupené jednotlivé jazyky. Apple neumožňuje dynamickou úpravu cen.
Ano. Nainstalujte si aplikaci na svůj iPad a v "Nastavení" aplikace v sekci "Servisní akce" klepněte na položku "Obnovit zakoupené jazyky". Zadejte stejné Apple ID, které jste použili při nákupu na svém iPhone. Apple neumožňuje zakoupit stejnou aplikaci nebo její části vícekrát.
V "Nastavení" aplikace v sekci "Servisní akce" klepněte na položku "Obnovit zakoupené jazyky". Zadejte stejné Apple ID, které jste použili při nákupu.

Pokud si přece jenom přejete kontaktovat naši zákaznickou podporu, odešlete prosím e-mail na podporu přímo z aplikace Konverzace na cesty (O aplikaci - Podpora). Pokud to nebude možné, můžete využít následující formulář:

Odeslat