• Traveling slide
  Seyahat konuşma kılavuzu
  Tüm ülkelerdeki yabancı dillerin kullanımı
  • 22 dilde
  • 31 temaya
  • 600 cümle
  Seyahat konuşma kılavuzu
 • 22 dilde
  Seyahat konuşma kılavuzu dünyanın hemen her yerinde konuşmanıza yardımcı olur.
  Artık, herhangi bir seyahat rehberine ve sözlüğe ihtiyacınız yok.
770
özgün kelime
30
dakikalık ses kaydı
1371799
toplam İndirmeler

Tüm dünya için dil rehberi

Yabancı bir ülkeye tatil yada bir iş gezisi için seyahat ediyor ve yerel dillerini bilmiyor musunuz? Yabancı bir ülkede bilinmeyen bir ortama giriyorsunuz, ama basitçe, bir şeyler satın almak için mağazalara gitmek, yemek için restoranlara gitmek, bazen konaklama bulmak için, araba kiralamak veya keyifli bir akşam için dışarı çıkmak gereklidir. Bu nedenle Seyahat konuşma kılavuzu, yerel dil bilginizin olmadığı her ülkede gerekli bir kılavuzdur.

Şüphesiz, İngilizce ile 89 ülkede, Almanca ile 10 ülkede, İtalyanca ile 7 ülkede konuşabilirsiniz, ancak Seyahat konuşma kılavuzu dünyanın hemen her yerinde konuşmanıza yardımcı olur. Ayrıca, en azından onlarla kendi dilinde konuşmaya çalıştığınızda yerel halkta her zaman mutluluk duyar.

Tam koleksiyon Seyahat konuşma kılavuzu 22 dilde en çok kullanılan cümlelerden oluşur. Artık, herhangi bir seyahat rehberine ve sözlüğe ihtiyacınız yok.

ÜCRETSİZ ve yükümlülük olmaksızın deneme - uygulamanın nasıl işlediğini ve içerdiği herşeyi keşfedin. Daha sonra, eğer isterseniz, seçtiğiniz dildeki ses kayıtlarını, veya her dildeki Seyahat konuşma kılavuzunun komple bir paketini direkt olarak uygulamadan satın almanız yeterli olacaktır.

App Store Windows Store Google Play