• Traveling slide
  Konverzace na cesty
  Použití cizích jazyků ve všech zemích světa
  • 22 jazyků
  • 31 témat
  • 600 vět
  Konverzace na cesty
 • 22 jazyků
  Konverzace na cesty vám pomůže domluvit se prakticky kdekoliv na světě.
  Už nepotřebujete žádné cestovní příručky ani slovníky.
770
unikátních slov
30
minut nahrávek
1371799
stažení

Jazykový průvodce do celého světa

Jedete na dovolenou nebo na služební cestu do zahraničí a neznáte místní jazyk? V cizí zemi se pohybujete v neznámém prostředí, ale přesto si tam musíte zajít do obchodu nakoupit, najíst se v restauraci, někde se ubytovat, půjčit si auto nebo se zajít večer někam pobavit. Právě proto je Konverzace na cesty nezbytným pomocníkem ve všech zemích, jejichž jazyk neovládáte.

S angličtinou se sice domluvíte v 89 zemích, s němčinou v 10 a s italštinou téměř v 7 státech, ale tato Konverzace na cesty vám pomůže domluvit se prakticky kdekoliv na světě. Navíc, místní obyvatele vždy potěší, pokud se alespoň pokusíte domluvit se s nimi jejich vlastním jazykem.

Kompletní kolekce Konverzace na cesty obsahuje 22 jazyků v podobě nejpoužívanějších frází. Už nepotřebujete žádné cestovní příručky ani slovníky.

ZDARMA a nezávazně si vyzkoušejte, jak aplikace funguje a co všechno obsahuje. Až budete chtít, stačí si přímo z aplikace koupit zvukové nahrávky k vámi vybraným jazykům, nebo rovnou celý balíček konverzací na cesty ve všech jazycích.

Stáhnout v App Store Stáhnout z Windows Store Stáhnout z Google Play