Android™: Pomoc i FAQ Rozmówki turystyczne

Zakup samodzielnej aplikacji nie jest możliwy, ale istnieje możliwość wypróbowania, za darmo i niezobowiązująco, jak aplikacja działa i co zawiera. Potem bezpośrednio z tej aplikacji można zakupić pojedyńcze rozmówki turystyczne lub cenowo bardziej przystępny cały komplet. Google Play to zakup bezpośrednio z aplikacji jak „In-App Billing“.
Nie. W aplikacji przy każdej rozmówce podana jest jej cena, jak również rzeczywista cena całego kompletu. Decyzja o tym, czy użytkownik zakupi pojedyńcze języki lub cenowo korzystniejszy komplet wszystkich rozmówek turystycznych, zależy tylko od niego samego. Na cenę komletu nie mają wpływu wcześniej zakupione pojedyncze języki. Google Play nie umożliwia dynamicznej adaptacji cen.
Tak, jeśli oba urządzenia mają system operacyjny Android i jeśli jesteś zgłoszony pod tym samym ID, jak podczas dokonywania zakupu. Proszę zainstalować aplikację na swoim tablecie i w „Ustawienia“ aplikacji w sekcji „Serwis“ proszę kliknąć na pozycję „Przywróć zakupione języki“. Google Play nie umożliwia kilkukrotnego zakupienia takiej samej aplikacji lub jej części.
W sekcji „Ustawienia“ aplikacji w sekcji „Serwis“ proszę kliknąć na pozycję „Przywróć zakupione języki“. Proszę użyć takiego samego Google Play ID, jakie zostało wykorzystane podczas zakupu.

Jeśli tylko potrzebujecie pomocy, odeślijcie e-mail na pomoc dla klientów bezpośrednio z aplikacji Rozmówki turystyczne (O aplikacji - Pomoc). Jeśli nie będzie to możliwe, możecie skorzystać z następującego formularza:

Wyślij