Windows® 8: Pomoc i FAQ Rozmówki turystyczne

Zakup samodzielnej aplikacji nie jest możliwy, ale istnieje możliwość wypróbowania, za darmo i niezobowiązująco, jak aplikacja działa i co zawiera. Potem bezpośrednio z tej aplikacji można zakupić pojedyńcze rozmówki turystyczne lub cenowo bardziej przystępny cały komplet. Windows Store to zakup bezpośrednio z aplikacji jak „In-App Purchase“.
Nie. W aplikacji przy każdej rozmówce podana jest jej cena, jak również rzeczywista cena całego kompletu. Decyzja o tym, czy użytkownik zakupi pojedyńcze języki lub cenowo korzystniejszy komplet wszystkich rozmówek turystycznych, zależy tylko od niego samego. Na cenę komletu nie mają wpływu wcześniej zakupione pojedyncze języki. Windows Store nie umożliwia dynamicznej adaptacji cen.
Tak, jeśli oba urządzenia mają system operacyjny Windows 8 i jeśli jesteś zgłoszony pod tym samym ID, jak podczas dokonywania zakupu. Proszę zainstalować aplikację w swoim urządzeniu i w sekcji „Ustawienia“ aplikacji w sekcji „Serwis“ proszę kliknąć na pozycję „Przywróć zakupione języki“. Windows Store nie umożliwia kilkukrotnego zakupienia takiej samej aplikacji lub jej części.
W sekcji „Ustawienia“ aplikacji proszę kliknąć na pozycję „Przywróć zakupione języki“. Proszę użyć takiego samego ID, jakie zostało wykorzystane podczas zakupu.

Jeśli tylko potrzebujecie pomocy, odeślijcie e-mail na pomoc dla klientów bezpośrednio z aplikacji Rozmówki turystyczne (Ustawienia - Pomoc). Jeśli nie będzie to możliwe, możecie skorzystać z następującego formularza:

Wyślij